Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z urologii, absolwentem kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Na co dzień pracuję z pacjentami dorosłymi w Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.
Regularnie biorę udział w kursach praktycznych oraz konferencjach poszerzając swoją wiedzę zgodnie z aktualnymi europejskimi wytycznymi.
W swojej pracy dużą wagę przykładam do komunikacji z pacjentem, aby w spokojnych i komfortowych warunkach przybliżyć choremu dalsze kroki terapeutyczne. Zajmuję się diagnostyką, leczeniem zabiegowym oraz profilaktyką schorzeń układu moczowo-płciowego u mężczyzn oraz układu moczowego u kobiet.